0

Brak produktów w koszyku.

wnętrze ZM

Projekt wnętrz oraz przebudowy części dziennej mieszkania.

Stan istniejący: Klasyczny układ mieszkania w budynku z lat 5otych – przedpokój, na jego zakończeniu łazienka z osobnym wc; po jednej stronie przedpokoju dwa pokoje, mały i duży; po drugiej stronie kolejny mały pokój oraz kuchnia.

Ilość użytkowników: Para młodych osób

Problemy: Chęć stworzenia bardziej otwartej i przestrzennej części dziennej – konieczność połączenia kuchni z pokojem sąsiadującym. W miarę możliwości wygospodarowanie miejsca na szafę w przedpokoju.

Założenia projektowe: Na etapie koncepcyjnym powstało kilka wersji przebudowy części dziennej zakładających różne warianty układu ścian działowych i rozmieszczenia poszczególnych stref: salonowej, jadalnianej i kuchennej.

Ostatecznie do realizacji Inwestorzy wybrali opcję nr 3 uwzględniającą jak najmniejszą ingerencję w istniejące ściany. Na jej podstawie powstał projekt wnętrz dla opracowywanych pomieszczeń.

Połączono łazienkę z pomieszczeniem toalety co pozwoliło wygospodarować miejsce na szafę w strefie przedpokoju. Zgodnie z prośbą Inwestorów połączono kuchnię z pokojem i wygospodarowano miejsce na barek na granicy kuchni i pokoju.

 

Realizacja: opcja 3