0

Brak produktów w koszyku.

Wnętrze AG

Projekt wnętrz

Stan istniejący: Zakres wnętrz obejmował dwa pokoje sąsiadujące z częścią dzienną mieszkania. Oba pokoje były w trakcie remontu i pomalowane – sypialnia na biało, pokój pracy na żółto.

Ilość użytkowników: Para młodych pracujących osób.

Projekt: Prace rozpoczęliśmy od tablic moodboardowych pokazujących zestawienie kolorystyczne i materiałowe. Inwestorom zależało na dużych szafach w obu pokojach oraz takiej aranżacji pokoju roboczego tak aby w przyszłości bez problemu można było do niego przenieść sypialnię.

Pokój pracy – ponieważ pokój był dopiero co pomalowany na żółto, co w zestawieniu z żółtawym parkietem dawało męczące odczucie zaproponowaliśmy pozostawienie częściowo koloru żółtego oraz pomalowanie niektórych ścian na biało aby „uspokoić” pokój. Do tego czarne dodatki na zasadzie kontrastu – idealnie pasujące też do charakteru mieszkania młodych osób.

Sypialnia – niewielkie pomieszczenie z którego jedną ze ścian dodatkowo zabrała szafa. Zaproponowaliśmy dodanie delikatnego niebieskiego aby nadać spokojny charakter sypialni oraz grafikę na ścianie za łóżkiem. Inwestorka to osoba z talentem do rysunków więc była możliwość, że sama zagospodaruje niebieską ścianę swoim rysunkiem 🙂