0

Brak produktów w koszyku.

FORONE

Witaj, nazywam się Aleksandra, jestem architektem i grafikiem i to ja obecnie prowadzę FORONE.

Ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki w Gliwicach oraz wyższe podyplomowe studia w PJWSTK z zakresu Grafiki Komputerowej. W zawodzie pracuję od 2006 a od 2015 prowadzę swój biznes. Cichym zapleczem tej firmy jest mój brat, Adam, który wspiera mnie w zakresie informatycznym i pomaga przy projektach stron www (serwery i inne takie to nie moja działka). To on założył w 2012 roku FORONE i wówczas to ja byłam jedynie cichym zapleczem pomocy graficznej. Zamieniliśmy się rolami i jest dobrze 🙂

 

 

Forone kilka słów o firmie

To my – od tej oficjalnej strony 😉

 

Czym ja się zajmuję? W pracy przede wszystkim – projektuję. Budynki, wnętrza, grafiki. W wolnych chwilach maluję, rysuję, tworzę obrazki, którymi obwieszam ścianę w salonie. Moją pasją od lat jest też fotografia, zatrzymywanie w kadrze zwykłych codzienności, chwil, ludzi – czasem trudne, ale przyjemne zajęcie. Staram się bawić tym co robię i łączyć ze sobą te różne przyjemności, ale to już wiesz jeśli śledzisz mojego firmowego Instagrama. A prywatnie? Lubię dobrą kawę, ciszę wśród drzew i głośne koncerty.

 

 

W projektowaniu lubię nowoczesność, prostotę i funkcjonalizm w połączeniu z tym „czymś” co dodaje każdemu projektowi indywidualności. Zazwyczaj tym czymś jest Twoja pasja czy choćby coś przyziemnego ale ważnego dla Ciebie. Najpierw słucham Ciebie a później staram się to o czym rozmawialiśmy wpleść czy to w projekt salonu gdzie wieczorem będziesz mógł się rozsiąść z lampką wina i poczujesz, że to Twoje miejsce czy to w wizerunek Twojej firmy który w pełni odda charakter Twojego biznesu.

„Everything should be made as simple as possible, but not simpler.”

(Albert Einstein)

Projektowanie to złożony proces, tworzenie strategii, analizowanie, wczytywanie się w wytyczne. Jednak często najlepsze pomysły powstają pod wpływem chwili, nastroju kiedy wiem, że to jest „to” co będzie do Ciebie pasować. Bardzo lubię te chwile.

Wszystko jednak zaczyna się od spotkania – poznajmy się!

 

FORONE od zaplecza