0

Brak produktów w koszyku.

Identyfikacja wizualna i logo

Delikatny papier i lekkie pismo a może żywe kolory i geometryczne kształty.. Pozwól, że pomogę Ci wyobrażenie o Twojej marce ubrać w fizyczne kształty. Kliknij by dowiedzieć się o dostępnych pakietach.

Materiały reklamowe

Podziękowania dołączone do zakupów w Twoim sklepie, naklejka na kopertę na wzór dawnych pieczęci, zwykła ulotka, która w elegancki sposób przedstawi Twój biznes. Reklama jest dziś podstawą biznesu. Razem przemyślimy co będzie dobre akurat dla Ciebie.

Komunikacja w sieci

Facebook, Instagram, strona www - wszystko spójne w charakterze, kolorystyce, wywołujące jednakowe odczucia niezależnie od miejsca w sieci Twojej marki. Zadbam o to żebyś właśnie tak był widziany.

Obsługa graficzna firm

Każda firma ma inne bieżące potrzeby - opakowania produktowe, kalendarze, gadżety firmowe. Warto mieć kogoś do stałej współpracy do kogo możesz zadzwonić w każdej chwili i zlecić nawet mały projekt jak kartka świąteczna na stronę bez zastanawiania się kto ma się tym zająć. Od tego jestem - poznajmy się!

SESJE ZDJĘCIOWE

Dobrym uzupełnieniem strony jest Twój wizerunek - wszyscy lubimy widzieć z kim pracujemy nawet jeśli tylko online. Jeśli czytałeś stronę o mnie to wiesz, że moją pasją jest fotografia. W pracy wykorzystuję ją do wykonywania sesji wizerunkowych na potrzeby strony www i social media. Gwarantuję dobrą zabawę!