0

Brak produktów w koszyku.

Indywidualne projekty

Możesz potrzebować projektu domu, siedziby swojej firmy a może chcesz się rozbudować czy przebudować to co już posiadasz. Opcji jest wiele. Niezależnie od tego co potrzebujesz pomogę Ci przebrnąć przez wszelkie pozwolenia formalno-prawne i wspólnie zaprojektujemy Twoje miejsce.

Projekty elewacji

Masz dom, który wymaga ocieplenia i przydałoby się nadać mu nieco bardziej nowoczesny charakter? Możemy nie tylko zaprojektować wygląd samej elewacji ale również stworzyć ciekawą strefę wejściową tak abyś z przyjemnością wracał do swojego domu.

Inwentaryzacje budowlane

Wykonuję inwentaryzacje zarówno na zlecenia innych biur projektowych jak i współpracuję ze wspólnotami mieszkaniowymi czy firmami, które potrzebują uaktualnić plany swoich budynków. Dobra inwentaryzacja to podstawa.

Tereny rekreacji

Nie projektuję ogrodów - na roślinkach znam się słabo, wówczas wspomagam się fachowcami. Za to pomagam podzielić funkcjonalnie większe przestrzenie ogrodów i podjazdów, wydzielić miejsce na taras, zaprojektować strefę wejściową przy biurze wraz z małą architekturą. Metamorfozy balkonów również się zdarzają więc nie wahaj się zapytać o taką ofertę!

Współpraca projektowa

Masz własne biuro projektowe a trafił się większy projekt do którego nie chcesz zatrudniać dodatkowego projektanta? Możemy nawiązać współpracę projektową na zasadzie B2B, z której nie raz korzystam. Posiadam doświadczenie zarówno w projektach budowlanych jak i wykonawczych. Daj znać jeśli potrzebujesz pomocy.