0

Brak produktów w koszyku.

ZBIÓR LOGO

Logo – dziś jest niezbędnym elementem identyfikacji wizualnej tego co robisz. Dobry projekt logo to dziś podstawa. To wizerunek Twój lub Twojej firmy, produktu, który sprzedajesz. To ono pracuje na pierwsze wrażenie. Najlepiej jeśli jest tylko jednym z elementów całej identyfikacji wizualnej, która będzie pracować na spójny odbiór marki. 

Tutaj prezentuję kilka wybranych projektów logo mojego autorstwa. Wszystkie wykonane w technice wektorowej – oznacza to, że można je dowolnie skalować bez straty jakości i wykorzystywać do wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych niezależnie od rozmiaru docelowego druku.

Jeśli natomiast zastanawiasz się czy w ogóle potrzebne Ci logo to zapraszam do zapoznania się z wpisem na blogu „Czy potrzebne mi logo?”. Tam w nieco bardziej obszerny sposób zwracam uwagę jak ważny jest to element do prezentowania siebie czy własnej marki.

Projektuję logo dla firm mniejszych i większych jak również dla osób zaczynających dopiero biznesy czy na potrzeby bloga. To jedna z przyjemniejszych części mojej pracy zatem zachęcam do kontaktu – bardzo chętnie wykonam dla Ciebie projekt!

0 0 vote
Article Rating