0

Brak produktów w koszyku.

Mieszkanie Katowice

Projekt wnętrz części pokojowej

Powierzchnia: 29m2

Lokalizacja: Katowice, Polska

 

Stan istniejący: Zakres wnętrz obejmował dwa pokoje sąsiadujące z częścią dzienną mieszkania. Oba pokoje były już w trakcie remontu i pomalowane – sypialnia na biało, pokój pracy na żółto.

Projekt: Prace rozpoczęliśmy od tablic moodboardowych pokazujących zestawienie kolorystyczne i materiałowe. Inwestorom zależało na dużych szafach w obu pokojach oraz takiej aranżacji pokoju roboczego tak aby w przyszłości bez problemu można było do niego przenieść sypialnię.

Pokój pracy – ponieważ pokój był dopiero co pomalowany na żółto, co w zestawieniu z żółtawym parkietem dawało męczące odczucie zaproponowałam pozostawienie częściowo koloru żółtego oraz pomalowanie niektórych ścian na biało aby „uspokoić” pokój. Do tego czarne dodatki na zasadzie kontrastu – idealnie pasujące też do charakteru mieszkania młodych osób. Biurka zlokalizowaliśmy na ścianie wejściowej. Na przeciwległej ścianie mamy otwarte półki na książki a pod nimi wolną przestrzeń na kącik wypoczynkowy i za jakiś czas legowisko psa. Taki układ bez problemu umożliwi przeniesienie łóżka z sypialni w to miejsce gdy powiększy się rodzina i obecna sypialnia zostanie przeznaczona na pokój dziecięcy.

Sypialnia – niewielkie pomieszczenie z którego jedną ze ścian dodatkowo zabrała szafa. Zaproponowałam dodanie delikatnego niebieskiego aby nadać spokojny charakter sypialni oraz grafikę na ścianie za łóżkiem. Inwestorka to osoba z talentem do rysunków więc była możliwość, że sama zagospodaruje niebieską ścianę swoim rysunkiem 🙂

0 0 vote
Article Rating