0

Brak produktów w koszyku.

Mieszkanie Katowice

Projekt wnętrz oraz przebudowy części dziennej mieszkania.

Powierzchnia: 30m2

Lokalizacja: Katowice, Polska

 

Stan istniejący:Mieszkanie ma klasyczny układ mieszkania w budynku z lat 5otych – przedpokój, na jego zakończeniu łazienka z osobnym wc; po jednej stronie przedpokoju dwa pokoje, mały i duży; po drugiej stronie kolejny mały pokój oraz kuchnia.

Wytyczne: Chęć stworzenia bardziej otwartej i przestrzennej części dziennej – konieczność połączenia kuchni z pokojem sąsiadującym. W miarę możliwości wygospodarowanie miejsca na szafę w przedpokoju.

Projekt: Na etapie koncepcyjnym powstało kilka wersji przebudowy części dziennej zakładających różne warianty układu ścian działowych i rozmieszczenia poszczególnych stref: salonowej, jadalnianej i kuchennej.

Ostatecznie do realizacji Inwestorzy wybrali opcję nr 3 uwzględniającą jak najmniejszą ingerencję w istniejące ściany. Na jej podstawie powstał projekt wnętrz dla opracowywanych pomieszczeń.

Połączono łazienkę z pomieszczeniem toalety co pozwoliło wygospodarować miejsce na szafę w strefie przedpokoju. Zgodnie z prośbą Inwestorów połączono kuchnię z pokojem i wygospodarowano miejsce na barek na granicy kuchni i pokoju.

Realizacja: opcja 3

 

 

 

0 0 vote
Article Rating