0

Brak produktów w koszyku.

Rebranding Forone

Rebranding Forone

Klient: Własna identyfikacja wizualna, rebranding Forone

Branża: Architektura, Wnętrza, Grafika

Na wstępie zapraszam do zapoznania się z pierwotnym kształtem i wizerunkiem Forone w starym wpisie w portfolio „Branding Forone”.

Przechodząc już do jego odświeżenia:

Zakres i założenia: Po kilku latach działalności zdecydowałam się na odświeżenie wizerunku marki i jednoczesne dopracowanie go. Każdy projekt identyfikacji wizualnej oraz projekt logo zaczynam od wywiadu dotyczącego marki. Tak było i w tym przypadku z tym, że klientem była moja własna firma co nieco utrudniało podejście do tematu i zajęło znacznie więcej czasu niż projektowanie dla klientów. Projekt identyfikacji po analizie biznesu rozpoczął się stworzeniem moodboardu, który skutecznie filtrował moje późniejsze zapędy do dodawania jakiegoś elementu „bo mi się podoba”. Kolejnym etapem było stworzenie tablicy identyfikacji czyli tzw. BrandBoard już z dokładnym doborem kolorystyki, fontów, wzorów. To było podstawą do przeanalizowania posiadanych już materiałów.

Strona internetowa – główny szablon pozostał bez zmian, natomiast zmieniły się grafiki na stronie oraz sposób komunikacji z Gościem na stronie i potencjalnym klientem.

Logo – zostało odświeżone przy jednoczesnym zostawieniu sygnetu czyli znaku graficznego. Zmienił się font i proporcje całości.

Pozostałe materiały również zostały dopasowane do odświeżonej identyfikacji tworząc spójną całość.

 

0 0 vote
Article Rating