maj 29, 2019

Tapeta na Dzień Dziecka czerwiec 2019

Czerwiec miesiącem dzieci można powiedzieć. To chyba najpowszechniej obchodzone święto w tym miesiącu. I trudno się dziwić. Dzieckiem każdy lubi być. Zawsze to też kolejny pretekst do kupienia czegoś naszym dzieciom, dziadkowie mają okazję na odwiedziny, dzieci cieszą się z dodatkowych atrakcji. No, same plusy.

Tapeta na Dzień Dziecka

Stąd też motyw przewodni tapety nawiązujący do bajkowego, dziecięcego świata. Tak po mojemu jednak 😉 Z odrobiną „architektury”, sześcianów i czegoś co mi wyjątkowo z dzieciństwem się kojarzy – papierowego samolotu. Któż z nas takich nie składał będąc małym brzdącem? Sześciany z kolei bardzo kojarzą mi się ze studiami. Pamiętam makietę, którą kleiłam po nocy z drewnianych patyczków przedstawiającą ścianę złożoną z takich sześcianów właśnie. Nie pamiętam tylko czym owa ściana była.

W zeszłym miesiącu był „mały” poślizg z tapetą, tym razem jest o czasie. Niech służy już od Dnia Dziecka!

Porządki na stronie

Powoli w wolnych chwilach trochę porządkuję to miejsce, w planie też inne zmiany, ale to może kiedyś w osobnym wpisie. Natomiast to co już możecie zobaczyć – tapety wylądowały w osobnej zakładce bloga. Tak żeby po pierwsze inne wpisy były lepiej widoczne a dwa – łatwiej było szukać tapet. Mam nadzieję, że zmiana będzie wygodniejsza dla odwiedzających 🙂

Tapeta na Dzień Dziecka czerwiec 2019

Tapeta rysunkowa czerwiec 2019 podgląd całości.

Tapeta na Dzień Dziecka czerwiec 2019

Tapeta rysunkowa czerwiec 2019 – podgląd grafiki

Tapeta na Dzień Dziecka czerwiec 2019

 

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych.

Miłego korzystania!

WIDNOWS: Tapeta 1920x1200 Tapeta 1920x1080 Tapeta 1366x768

iOS: Tapeta 1680x1050 Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating