czerwiec 1, 2018

Minimalistyczna tapeta czerwiec 2018

Kolejny miesiąc za nami. Ja ten tydzień mam pod znakiem RODO i innych mało ciekawych a uciążliwych zadań. Urozmaicam sobie codzienność przerwami na szkice, choćby małe i bardziej kreatywne zajęcia. Po ilości ściągnięć dotychczasowych tapet zauważyłam, że minimalistyczna miała największe powodzenie! Prawdę mówiąc bardzo mnie to zaskoczyło, ponieważ zazwyczaj widzę u innych osób na komputerach pulpity raczej w kolorze niż w szarościach. To jak to z Wami jest? Zobaczymy zatem jak Wam przypadnie do gustu ta minimalistyczna tapeta.

Tapeta na pulpit – co tym razem?

Wizualnie bardzo przypomina wspomnianą tapetę z lutego (kto nie widział to lutowa do zobaczenia TU). Oczywiście poza częścią rysunkową – tutaj zawsze będzie coś co nie pojawiało się wcześniej. Zmieniłam kolor przypisany niedzielom i wróciłam z kalendarzem na prawą stronę. Nie dlatego iż wydaje mi się, że lepiej się sprawdza, ale dlatego że bardziej to pasowało do ptaszka na gałęzi.. No i tak – motyw przewodni to tym razem ptak. W wersji geometrycznej w zestawieniu z akwarelami. Wracamy zatem to minimalizmu, delikatnych akcentów kolorystycznych i trochę technicznego charakteru. To co – przechodzimy do „prezentacji”.

Podgląd:

Minimalistyczna tapeta czerwiec 2018

Minimalistyczna tapeta czerwiec 2018

Detal:

Minimalistyczna tapeta czerwiec 2018 detal

Jak Wam się ptaszek podoba? Przyznam, że powstał dużo wcześniej razem ze swoimi towarzyszami – tak, jest seria 😉 Ptaszek ma do towarzystwa jeszcze kotka i pieska w wersji geometrycznej. Fragmenty widzicie na zdjęciu poniżej. A czemu ptak? Bo czerwiec.. bo dzień dziecka a te obrazki trochę mi się kojarzą z ilustracjami do pokoi dziecięcych. Nie mogłam się zdecydować czy jako kociara wstawić kota czy może jednak psa – tak więc wstawiłam neutralnego ptaszka. Mam słabość do takich geometrycznych rysunków łączonych z akwarelą, która moim zdaniem fajnie podkreśla proste formy.

Geometryczne rysunki zwierząt, ilustracje

Jak widzicie rysunki powstały w kolorze w neutralnych kolorach ziemi, które przyjemnie kojarzą się z naturą. Mam nadzieję, że teraz już dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że wszystkie dotychczasowe rysunki powstawały ręcznie łącznie z dzisiejszym. Moim zdaniem nic nie zastąpi tego co wychodzi spod ręki i żadna ilustracja komputerowa nie odda tak klimatu.

Geometryczne rysunki zwierząt detal

Sama jestem ciekawa jak się przyjmie ta tapeta. Jeśli faktycznie wolicie monochromatyczne koniecznie dawajcie znać, robię je nie tylko dla siebie, ale również dla tych którzy regularnie zaglądają.

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych. 

Miłego korzystania!

Tapeta 1920x1200       Tapeta 1920x1080       Tapeta 1366x768

Tapeta 1680x1050       Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating