czerwiec 29, 2018

Letnia tapeta czerwiec 2018

Ostatnio było bardzo minimalistycznie, dziś wraca trochę koloru. Lato za oknem więc przyda się taki przyjemny akcent. Zwłaszcza tym, którzy z niecierpliwością czekają na urlop 😉 stąd letnia tapeta na czerwiec. Ja też z chęcią bym się oddała przyjemnemu leniuchowaniu. Żeby umilić trochę ten wpis opowiem skąd się wziął pomysł na motyw przewodni…

Oliwkowy ogród

W zeszłym miesiącu miałam okazję uczestniczyć w krótkim szkoleniu, które odbyło się we Włoszech. Jedna z kolacji miała miejsce w przyjemnej knajpce z małym, przytulnym ogrodem wypełnionym drzewkami oliwnymi. I tymi w donicach i naturalnie rosnącymi. Stoły nakryte białymi obrusami – ale tylko i wyłącznie dla klimatu, restauracja nie miała nic w sobie z przysłowiowego „ąę”. Klimat był bardzo swojski. Do tego ciepły wieczór, delikatne oświetlenie, wino i pyszne jedzenie.. Oliwki natomiast spotykałam wszędzie. Przed hotelem, w przyulicznych knajpkach, przy wejściach do domów.

Letnia tapeta na czerwiec 2018 - włoskie inspiracje

Letnia tapeta na czerwiec 2018 - włoskie inspiracje

Inspiracje źródło Pinterest.

No i tak mi się przyjemnie to kojarzy, że za temat przewodni tapety lipcowej wybrałam gałązkę oliwną. Chyba w sam raz na wakacje? Tutaj macie podgląd, a pod wpisem linki do pobrania w różnych rozdzielczościach.

Letnia tapeta na czerwiec 2018

Letnia tapeta na lipiec – oliwkowa gałązka

Letnia tapeta na czerwiec 2018

Letnia tapeta na lipiec – detal

Jest klimat wakacyjny? Mam nadzieję, że choć trochę udało mi się go przedstawić słownie i przenieść na papier, tak żeby milej siedziało się przy tych ekranach komputerowych. Spędzamy przy nich tyyyyle czasu, że warto zadbać o to żeby było przyjemnie.

Letnia tapeta na czerwiec 2018

Letnia tapeta na czerwiec 2018

Niech Wam letnio służy – byle nie zamieniać urlopu na wpatrywanie się w tapetę 😉 Urlop musi być, nawet taki we własnym ogródku czy parku. Byle oderwać się od pracy, ekranów, wyjść na powietrze i korzystać z uroków lata. A kto nam zabroni zrobić sobie włoską kolację u siebie w mieszkaniu? 🙂

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych. 

Miłego korzystania!

Tapeta 1920x1200       Tapeta 1920x1080       Tapeta 1366x768

Tapeta 1680x1050       Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating