sierpień 1, 2018

Geometryczna tapeta na sierpień 2018

Czas leci niesamowicie, już środek lata. Tym razem za motyw przewodni wybrałam coś co kojarzy mi się z dzieciństwem i wakacjami na wsi – koniczyna 😉 Ktoś kiedyś zresztą chyba podsunął mi taki pomysł w komentarzach na Instagramie.. a żeby było przyjemniej to narysowałam ją w wersji czterolistnej. Co jakiś czas przeplatam tapety prostymi, technicznymi rysunkami dlatego tym razem mamy geometryczną tapetę na sierpień.

Sierpniowe inspiracje

Spodobało mi się ostatnio takie wprowadzenie do klimatu dlatego i tym razem małe zestawienie inspiracji. Lato na wsi..

Inspiracje źródło Pinterest.

Tak tapeta prezentuje się w całości. U mnie już zainstalowana. Jak zawsze rysunek z kalendarzem z prawej strony – tam chyba najmniej ikon trzymamy na pulpicie 😉 Tym razem mamy trochę zieleni w odcieniu lata. Tutaj macie podgląd, a pod wpisem linki do pobrania w różnych rozdzielczościach.

geometryczna tapeta na sierpień

Letnia tapeta na sierpień – czterolistna geometryczna koniczyna

geometryczna tapeta na sierpień

Letnia tapeta na sierpień – detal

Tradycyjnie już mały podgląd tego jak rysunek powstawał. Sama zawsze lubię patrzeć na takie zdjęcie zwyczajne, nieustawione dlatego zdecydowanie więcej takiego zaplecza muszę pokazywać.

geometryczna tapeta na sierpień

geometryczna tapeta na sierpień

Korzystajcie i niech Wam czas umila a może i jakieś szczęście taka czterolistna koniczyna komuś przyniesie? 😉 Ja mam nadzieję, że jeśli nie szczęście w jakiejś konkretnej sprawie to chociaż odrobinę przyjemności z patrzenia na ekran da..

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych. 

Miłego korzystania!

Tapeta 1920x1200       Tapeta 1920x1080       Tapeta 1366x768

Tapeta 1680x1050       Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating