sierpień 1, 2019

Tapeta ze szkicem na sierpień 2019

Połowa  wakacji za nami. Nie żebym miała  jakieś wakacje, ale jakoś tak, pamiętając czasy szkolne zawsze mimo wszystko ten lipiec i sierpień odczuwa się jako wakacje. Na ten drugi miesiąc przygotowałam taki lekki szkic.. Jak letnie, ciepłe wieczory, spacery po łące. 

Ostatnio zdarza mi się szkicować jakieś takie lekkie rysunki. Nie ukrywam – trochę w klimacie dziecięcym  😉 Mówią, że z kim przestajesz taki się stajesz. No cóż.. może jeszcze bardziej dziecinnieję. Choć akurat patrzenia na świat oczami dziecka chyba najbardziej nie mogłam się doczekać w byciu mamą. Moja mała jednak póki co bardzo mała i póki co niewiele z tego patrzenia.. Dopiero zaczynamy ten świat zauważać. Ja jednak siłą  rzeczy  obracam się trochę w świecie zabawek, produktów dla dzieci, to i spod ręki wychodzą czasem takie a nie inne rysunki.

Swoją drogą w planie mam zrobienie małej metryczki na pamiątkę.. Tylko jakoś siedzę  nad tym już dwa miesiące chyba i nie mogę skończyć 😉 Zaglądają tu jakieś mamy, które chciałyby poczytać o czymś w tematyce dziecięcej albo interesowałby Was jakiś produkt graficzny dla dzieci? Dajcie znać w komentarzach, może podchwycę jakiś pomysł i wprowadzę na bloga?

To tyle z prywaty, zapraszam do prezentacji tapety i do korzystania! Przyznam wyjątkowo lekka, pasteplowa i optymistyczna ta tapeta wyszła. No i tym razem zamiast wzoru w tle mamy lekką fakturę. Co Wy na to?

Tapeta ze szkicem na sierpień 2019

Tapeta ze szkicem na sierpień 2019 podgląd całości.

Tapeta ze szkicem na sierpień 2019

 Tapeta ze szkicem na sierpień 2019 – podgląd grafiki

Tapeta ze szkicem na sierpień 2019

W moim żółtym biurze.. a raczej kącie biurowym 😉

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych.

Miłego korzystania!

Edit: po statystykach ściągnięć widzę, że trochę osób z tapet korzysta. Koniecznie zostawcie po sobie ślad w komentarzach, miło mi będzie Was poznać! Pozdrawiam:)

WIDNOWS: Tapeta 1920x1200 Tapeta 1920x1080 Tapeta 1366x768

iOS: Tapeta 1680x1050 Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating