sierpień 4, 2017

Dzień dobry!

A może dobry wieczór (zależnie od pory kiedy to czytasz)?;)

Powiedzenie, że „szewc bez butów chodzi” znikąd się nie wzięło i w moim przypadku ma chyba idealne zastosowanie. Architekt i grafik a strona rusza dopiero dziś, po ponad dwóch latach własnej działalności. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że wcześniej FORONE prowadził mój brat i jakaś tam strona z portfolio na początku była 😉 Zawsze jednak priorytetem były zlecenia, projekty i na własną stronę po prostu brakowało czasu. Na szczęście powoli, małymi kroczkami udało się przygotować na nią materiały – choć to jeszcze nie wszystko – i z czasem (pewnie znów małymi kroczkami) będą pojawiać się nowości.

„Blog” będzie nie lada wyzwaniem ponieważ lepiej odnajduję się w obrazach, grafikach i treściach wizualnych niż  pisanych. Co widać choćby po firmowych portalach społecznościowych: Facebook (klik!) „lekko” zaniedbany, Instagram za to (klik!), jako portal zdjęciowy ma się lepiej 😉 Nie mniej spróbować warto, a nóż wykluje się z tego całkiem fajny kącik (nie)codzienności, mniej formalny, bardziej na luzie 🙂 Poniżej jedno ze zdjęć „kuchennych” na „dzień dobry”..

Pracownia architektoniczna, Pracownia grafiki

Praca od kuchni – szkice

Póki co żeby nie zanudzać Witam serdecznie w skromnych progach pracowni i mam nadzieję choć część z Was będzie tu czasem zerkać.

Ola

Follow my blog with Bloglovin

0 0 vote
Article Rating