październik 4, 2019

Inktoberowa tapeta na październik 2019

Październik zaczął się z opóźnieniem i tak się za mną trochę ciągnie teraz. Jeśli zaglądasz tu od dłuższego czasu to może pamiętasz jak rok temu wspominałam o Inktoberze. Jeśli nie to zaglądnij TU. To Ci trochę wyjaśni skąd taki charakterystyczny styl ilustracji na ten miesiąc.

Inktober to taka inicjatywa rysunkowa, która ogarnia świat (bo chyba mogę tak górnolotnie powiedzieć) co roku. W zeszłym roku próbowałam dołączyć, ale coś gdzieś po drodze nie wyszło i powstało tylko kilka pierwszych rysunków. W tym roku znów próbuję – oby ta tapeta mi o tym przypominała.

W tym roku wiedząc, że czasu na rysowanie praktycznie nie ma postawiłam sobie bardziej realny cel. Wzięłam po prostu mini notatnik. Codziennie rysuję cienkopisem czarnobiałą ilustrację. Założyłam sobie, nie wiem skąd mi się to wzięło, że będę używać jako motywu przewodniego ilustracji litery. I tym sposobem mam już „A” i „B”, dziś czeka na mnie literka „C” (tak, opuściłam pierwszy dzień, taki tam poślizg). Jeśli jesteś ciekaw(a) jak mi to wychodzi i czy podołam to zapraszam na Instagrama. Nie będę wklejać wszystkich prac bezpośrednio do konta bo zrobiłoby się nudno chyba, ale pojawiać się będą w instagram stories. Oczywiście zapiszę w wyróżnionych relacjach.

Inktoberowa tapeta na październik 2019

Inktoberowa tapeta na październik 2019 podgląd całości.

Inktoberowa tapeta na październik 2019

Inktoberowa tapeta na październik 2019 podgląd grafiki

Inktoberowa tapeta na październik 2019

Liścia dodałam w photoshopie z innej ilustracji.. uznałam, że muszę ożywić trochę ten inktoberowy klimat 😉

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych.

Miłego korzystania i przepraszam za opóźnienie!

WIDNOWS: Tapeta 1920x1200 Tapeta 1920x1080 Tapeta 1366x768

iOS: Tapeta 1680x1050 Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating