wrzesień 7, 2020

Jesienna tapeta na wrzesień 2020

Wrzesień. Początek roku szkolnego, początek jesieni. Dla wielu z nas jesień to nadal początek. To też miesiąc lasów pachnących grzybami i mokrych z rana pól. Powietrze o tej porze też ma już inny zapach. Nie mogło być inaczej zatem i tapeta tak jak i moje skojarzenia: mglista, grzybowa, lekka. Jesienna tapeta na wrzesień.

Sierpniowej tapety nie było. Plany prywatne i służbowe zabrały cały mój czas. No, ten cały z pozostałego bo przecież cały zabiera ciągle mała Dziewczynka, która swoją drogą już jest coraz większa. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy uda się już wrócić do zleceń pełną parą. Póki co jak wspominałam we wpisie o brandingu i marce osobistej mam wiele planów do zrealizowania. Ostatnio udało mi się bardziej do tego zmobilizować i mam nadzieję październik zacząć z nowym miejscem w sieci. Tak, tak, będzie nowe miejsce! Cieszę się jak dzieciak i nie mogę się doczekać. Ja muszę zajmować się czymś innym to tuptam nogami w miejscu jak zniecierpliwiona dziewczynka bo tak bardzo chciałabym móc się temu poświęcić od a do z. A jednak nie mogę.

Piorytety.

Tutaj zawsze na pierwszym miejscu będzie dziecko. Nawet gdy narzekam na brak swojego życia 😉 Zobowiązania już podjęte też zawsze będą priorytetem. Nie lubię być niesłowna i zawsze staram się wywiązywać z tego na co się zdecydowałam nawet jeśli czasem przeklinam, że nijak mi z tym po drodze (co się czasem okazuje dopiero w trakcie tej drogi). Czasem wydarza się jednak życie i coś się przedłuża, wypada.. nie ma sytuacji idealnych. Brak tapety sierpniowej też mi ciążył na sumieniu skoro sama przed sobą i przed Wami zobowiązałam się, że będą co miesiąc. Trudno jednak.. inne priorytety były ważniejsze. Na szczęście wrześniowa jest i na pewno do końca roku będą kolejne a później… zobaczymy 🙂

Wrzesień 2020 – podgląd na całość 

Jesienna tapeta na wrzesień 2020, podgląd całości tapety z rysunkiem grzyba

Rysunek

Jesienna tapeta na wrzesień 2020, podgląd rysunku, grzyb oraz koło akwarelowe, tapeta na wrzesień

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych.

Miłego korzystania!

WIDNOWS: Tapeta 1920x1200 Tapeta 1920x1080 Tapeta 1366x768

iOS: Tapeta 1680x1050 Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating