marzec 3, 2020

Kobieca tapeta na marzec 2020

Marzec, a w marcu Dzień Kobiet. I z tej okazji trochę inna tapeta. Bardziej „kobieca”, delikatna, z bardzo odręcznym szkicem. To był bardzo spontaniczny pomysł i jeszcze bardziej spontaniczny szkic. Kobieca tapeta na marzec 2020 już jest – pobierajcie!

Panowie tu zaglądający będą mi musieli tą kobiecość wybaczyć jeśli nie jest w ich guście. Z drugiej strony i statystyki i komentarze wskazuję raczej na damską część odwiedzających. Moje drogie Panie – mam nadzieję przypadnie Wam ta tapeta do gustu.

Dawniej bardziej lubiłam pracować z mężczyznami. Jakoś prościej było mi się z nimi dogadać. Nadawaliśmy na podobnych falach. A może po prostu trafiałam na odpowiednie charaktery i nie miało to nic wspólnego z płcią? Ostatnio natomiast miałam okazję współpracować z kilkoma fajnymi kobietami pracując nad ich biznesami (albo biznesami ich mężów 😉 ). I tak sobie pomyślałam, że fajnie by było gdybym więcej miała takich Klientek. Dostałam od nich mnóstwo pozytywnej energii. Przez internet śledzę też poczynania iluś przedsiębiorczych kobie, które zarażają pozytywnym nastawieniem.

Z tej okazji taki mój niewielki prezent dla wszystkich zaglądających tu Kobiet. Spokojna, minimalistyczna, kobieca tapeta z pozytywną energią dla Was.

Wszystkiego Dobrego miłe Panie!

Marzec 2020 – podgląd na całość:

Kobieca tapeta na marzec 2020 podgląd na całość tapety ze szkicem kobiety

Kobieca tapeta na marzec 2020

Detal:

Kobieca tapeta na marzec 2020 podgląd na rysunek z kalentarzem, profil kobiecy szkic

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych.

Miłego korzystania!

WIDNOWS: Tapeta 1920x1200 Tapeta 1920x1080 Tapeta 1366x768

iOS: Tapeta 1680x1050 Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating