listopad 2, 2018

Mglista tapeta listopad 2018

Listopad. Zazwyczaj najbardziej z ponurych miesięcy roku. Za oknem często mgły, ograniczona widoczność, deszcze, wilgoć. Czasem dołująco a czasem nastrojowo w zależności od naszego humoru 😉 Dzisiejsza propozycja pewnie dla niektórych będzie depresyjna, ja takie klimaty lubię, mgły i ptaki uwielbiam. Dlatego dzielę się z dziś z Wami tym zamiłowaniem w postaci mglistej tapety na listopad. Co Wy na to? Może przekonam choć część z tych co nie znoszą tych widoków, że jest w nich jakaś magia..

Mglisty listopad

Mglista tapeta listopad 2018

Dziś w inspiracjach trochę prywaty czyli moje prywatne zdjęcia sprzed lat niestety. Fotografowanie to od dłuuuuugiego czasu było coś co uwielbiałam robić po godzinach, w przerwach, kiedy tylko się dało. Niestety im dalej w dorosłość, pracę, rozwijanie biznesu, rozkminianie sensu robienia takich a nie innych zdjęć (ten typ – czyli ja – już tak ma) tym zdjęć było mniej. A bo czasu brak, a bo sprzęt się starzał, a bo coś.. teraz aparat wyzionął ducha więc siłą rzeczy fotografuję tylko pożyczonym aparacikiem a reszta sprzętu leży w szafie 😉

Wracając jednak do tapety.. tym razem coś jakby połączenie mgieł i moich malowideł. Ptaki powstały już jakiś czas temu, ale jakoś wyjątkowo pasują mi do tego miesiąca. Nie przedłużając – podgląd na całość:

Mglista tapeta listopad 2018

Mglista tapeta na listopad z namalowanymi ptakami

Mglista tapeta listopad 2018

Mglista tapeta na listopad – ptaki w przybliżeniu

Tradycyjnie kilka ujęć z malowania ptaków – dobrze, że o tym pomyślałam robiąc je bo wówczas nie zakładałam użycia ich do tapety. To było takie o ćwiczenie z malowania..

Mglista tapeta listopad 2018

Mglista tapeta listopad 2018

 

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych. 

Miłego korzystania! Mam nadzieję, że mimo wszystko są tu też tacy co lubią mgły i nie są dla nich dołujące 😉

Tapeta 1920x1200       Tapeta 1920x1080       Tapeta 1366x768

Tapeta 1680x1050       Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating