luty 1, 2018

Tapeta luty 2018

Jakiś czas temu postanowiłam troszkę zadbać o wizerunek firmy w przestrzeni internetowej. Prawdę mówiąc – nie spodziewałam się, że wymaga to tyle pracy. Póki co najlepiej mi idzie ogarnianie Instagrama, pewnie dlatego, że Instagram to zdjęcia czyli coś co lubię. Zachęcam wszystkich do podglądania TU. Co do strony – jednym z pomysłów na regularne wpisy było udostępnianie tapety z kalendarzem na dany miesiąc. Zaczęło się banalnie, od potrzeby zrobienia takiej dla siebie, później przyszedł pomysł na udostępnienie jej szerszemu gronu. Choć moja regularność wpisów w zakładce blogowej daleka jest od tego jak chciałabym aby to wyglądało to wymyślanie kolejnej tapety stało się przyjemną częścią przygotowań do nowego miesiąca. Ciągle pracuję nad lepszym zorganizowaniem się w kwestii bloga i mam nadzieję w końcu będę mogła pochwalić się jakąś sensowną regularnością 🙂 Póki co zapraszam:

Minimalistyczna tapeta luty 2018

Tapeta na luty będzie troszkę inna niż poprzednie i sama jestem ciekawa jak przypadnie Wam do gustu. Kto podgląda wspomniany Instagram zdziwiony nie będzie ponieważ wydaje mi się, że wyjątkowo dobrze wpasowuje się w ogólną stylistykę firmowych grafik. Sporo dzieje się za kulisami czego nie widzicie i może będzie okazja zrobić kiedyś o tym wpis 🙂

Prostota, minimalizm, kontrasty, czytelność i do tego smaczki graficzne, rysunkowe to jest to w czym czuję się najlepiej.

Już drugi rok przygotowuję kalendarz drukowany, który wstawiam do ramki – po raz kolejny muszę odwołać się do Instagrama jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć a może nawet stać się właścicielem takowego. Dlaczego o nim wspominam – ponieważ część grafiki z kalendarza wykorzystałam tym razem do tapety. Do tego pozostałe elementy, które już regularnie goszczą w moich firmowych opracowaniach i voila oto tapeta:

Podgląd:

Tapeta luty 2018

Detal:

Tapeta luty 2018

Mam nadzieję, że Wam się spodoba – dajcie znać w komentarzach lub wiadomościach, będzie mi miło!

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych. 

Miłego korzystania!

Tapeta 1920x1200       Tapeta 1920x1080       Tapeta 1366x768

Tapeta 1680x1050       Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating