styczeń 2, 2018

Tapeta styczeń 2018

Grudzień jak widać po ilości wpisów tutaj był całkowicie zajęty. Skumulowało się kilka projektów do wykończenia no i zwyczajnie brakło czasu na ogarnięcie jakiegoś wpisu tutaj. Cóż.. takie priorytety 😉 Za to dzisiejszy dzień zaczęłam od przygotowania i jest:

Tapeta styczeń 2018 gotowa do pobrania!

Nie bardzo w zasadzie miałam inny wybór kiedy po włączeniu komputera ukazał mi się miesiąc grudzień na tapecie.. Na szczęście pomysł na styczniową tapetę szybko się pojawił i udało mi się to w miarę sprawnie ogarnąć. Mam nadzieję w tym tygodniu pojawią się jeszcze kalendarze całoroczne jeśli tylko czas pozwoli. Zaległości mają niestety to do siebie, że jak raz się nawarstwią to potem trudno to nadgonić. Mi niestety przed świętami nie ze wszystkim udało się uporać, choćby z takimi całorocznymi kalendarzami. Jednak nadrabiam!

Podgląd tapety na styczeń:

Tapeta styczeń 2018

Detal motywu przewodniego:

Tapeta styczeń 2018

Co do samej tapety jak widzicie tym razem nietypowy jak na tą porę motyw przewodni – chabry lub jak kto woli bławatki. Swoją drogą ciekawe kto jakiej nazwy używa. To tak troszkę na przekór porze roku i dla poprawienia nastroju styczniowego. Kolorystyka jest zatem zimowa a motyw bardzo wiosenny. Mam nadzieję, że taka kombinacja Wam się spodoba.

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych. 

Miłego korzystania!

Tapeta 1920x1200       Tapeta 1920x1080       Tapeta 1366x768

Tapeta 1680x1050       Tapeta 1440x900

 

 

0 0 vote
Article Rating