grudzień 1, 2017

Tapeta na grudzień

Nie wiem kiedy przeleciał ten listopad, nagle zorientowałam się, że jutro grudzień. A skoro grudzień… to mamy:

Świąteczna tapeta na grudzień gotowa do pobrania!

Listopad jakoś w natłoku projektów i spraw totalnie mi gdzieś umknął. Teraz jak to piszę mamy jeszcze 30.11.2017 godz. 22:04 a ja dłubię przy wpisie na jutro – haha no cóż skoro się nie nadąża za kalendarzem to trzeba potem nadganiać w godzinach wieczornych. Prawdę mówiąc akurat w godzinach wieczornych często najlepiej mi się pracuje. Nikt nie dzwoni, muzyka, przygaszone światło.. A to taka przyjemna forma pracy, jakby nie praca w zasadzie.

Wracając do tapety – jako motyw graficzny choinka, którą malowałam do zeszłorocznych kartek firmowych (możecie je podglądnąć w poprzednim wpisie TU). Urozmaiciłam jednak całość żółtymi akcentami żeby było przyjemniej, weselej, cieplej w te zimowe wieczory. Żółty jak pewnie zauważycie będzie się przewijał – jakoś wyjątkowo go polubiłam i we wnętrzach i w grafikach. Poniżej detal motywu ozdobnego – nie martwcie się, logo firmowe tylko na tej miniaturze. Widoczny adres do strony www zniknął za sugestią, w końcu ma to być taki prezent dla regularnych odwiedzających a nie reklama. Jest tylko taki mega drobny napis na wypadek gdyby ktoś kiedyś trafił na tapetę w czeluści internetu i zechciał poszukać innych aktualnych (sama kiedyś usilnie próbowałam znaleźć źródło pewnej tapety bo tak mi się spodobała).

Świąteczna tapeta na grudzień

Tym razem dodałam też rozdzielczości na systemy iOS – też za sugestią! Muszę przyznać nie spodziewałam się aż takiego powodzenia poprzedniej. Cieszy mnie to bardzo! I jak Wam ta grudniowa się podoba?

Jeśli nie widzieliście listopadowej to tutaj link – Tapeta listopad.

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych. 

Niech Wam służy! 

Tapeta 1920x1200       Tapeta 1920x1080       Tapeta 1366x768

Tapeta 1680x1050       Tapeta 1440x900

0 0 vote
Article Rating