styczeń 2, 2019

Tapeta z książkami styczeń 2019 i.. ankieta

Nowy Rok, ja oczywiście zdążyłam już w każdym nagłówku wpisu się pomylić wpisując „2018” zamiast „2019” i musiałam całość poprawiać. Coś mi się zdaje, że to nie pierwszy i ostatni raz. Przyzwyczajenie się do nowej końcówki dat zawsze trochę mi zajmuje 😉 Tapeta na Nowy Rok z minimalnym poślizgiem czasowym, ale ważne, że jest. Jak zaczęłam się zastanawiać, co narysować na tą styczniową tapetę to jakoś tak samo z siebie przyszło mi do głowy – książki. Styczeń to nadal długie ciemne popołudnia a te najprzyjemniej spędza się z dobrą, wciągającą książką zatem tapeta z książkami to idealne rozwiązanie dla mnie na ten miesiąc.

Pod wpisem znajdziecie link do ankiety odnośnie moich tapet – będzie mi miło jeśli zerkniecie i odpowiecie 🙂

Grudniowa tapeta była bardzo jasna. Ja akurat lubię jasne tapety, ale dla odmiany postawiłam w tym miesiącu na coś ciemniejszego i bardziej kontrastowego. U siebie już zainstalowałam i stwierdziłam, że dobrze jednak jest od czasu do czasu coś zmienić. Ciekawa jestem jakie są Wasze preferencje – jeśli macie ochotę podzielcie się w komentarzach albo w ankiecie (link również na dole). Tymczasem przechodzimy do prezentacji pierwszej tapety na nowy 2019 rok!

Tapeta z książkami styczeń 2019

Tapeta z książkami i kubkiem kawy (a może herbaty) na styczeń 2019

Tapeta z książkami styczeń 2019

Tapeta z książkami i kubkiem – rysunek w przybliżeniu

Jak za każdym razem kilka ujęć od kuchni.. no, może tak tyci od kuchni bo w trakcie rysowania zrobić zapomniałam i robiłam zdjęcia po fakcie. Pierniczek natomiast autentycznie towarzyszył zdjęciom i zniknął zaraz po ich zrobieniu więc nie ma w tym przekłamania 😉 Pozostałości po świętach najlepiej smakują na Nowy Rok!

Tapeta z książkami styczeń 2019

Tapeta z książkami styczeń 2019

Informacja: Tapety możecie instalować zarówno u siebie w domu jak i na komputerach firmowych. 

Miłego korzystania!

Tapeta 1920x1200       Tapeta 1920x1080       Tapeta 1366x768

Tapeta 1680x1050       Tapeta 1440x900

Ankieta

Uwaga uwaga, prośba do Was, odwiedzających, korzystających. Przygotowałam ankietę na podsumowanie roku 2018 – w zakresie tapet. Chciałam Was zapytać co najbardziej lubicie, tak aby móc tworzyć tapety jeszcze bardziej dla Was 🙂 To tylko 4 pytania, anonimowa ankieta. Będę wdzięczna jeśli odpowiecie. Link do ankiety TUTAJ. Dziękuję!

Tapety z kalendarzem 2018

Powyżej zestawienie tapet z całego 2018 roku. Możecie zagłosować na ulubioną w linku podanym poniżej do czego gorąco zachęcam. Wszelkie uwagi jako podsumowanie minionego roku również mile widziane – nawet te krytyczne 😉 W menu po prawej w „Serie na blogu” możecie oglądnąć wszystkie wpisy dotyczące tapet jeśli tylko macie ochotę cofnąć się w czasie i zobaczyć tapety na większych obrazkach niż zestawienie poniżej.

0 0 vote
Article Rating